środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Festyn w Dywitach ruszył mieszkańców

2015-07-13 00:00:00 (ost. akt: 2015-07-14 10:10:54)

W sobotę w Dywitach odbył się pierwszy po wielu latach przerwy festyn sołecki. Dzieci i młodzież wybawiły się w grach sportowych, a dorośli mieszkańcy w tanecznej zabawie, która potrwała do późnego wieczora.

Organizatorzy imprezy, czyli Sołtys wsi Dywity Urszula Derlacz i Rada Sołecka już zapowiadają kolejna niespodziankę dla mieszkańców…

Dla dzieci i młodzieży zorganizowano wiele zabaw i gier sportowych, które wywołały sporo uśmiechów na twarzach uczestników. Z kolei nieco starsi z chęcią brali udział w tańcach pod sceną. Potańcówka wieczorem rozkręciła się i potrwała do późnych godzin nocnych. W eterze było słychać wiele pochlebnych opinii na temat idei organizacji festynu.

- Dziękujemy serdecznie wszystkim mieszkańcom Gminy Dywity za przybycie na festyn i piękną zabawę – mówi Urszula Derlacz, sołtys wsi Dywity. – Niebawem szykujemy kolejna niespodziankę dla naszych mieszkańców.

W organizację festynu sołeckiego oprócz pani sołtys i Rady Sołeckiej wsi Dywity włączył się także Gminny Ośrodek Kultury, LZS Gminy Dywity i Gmina Dywity.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages