Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Znamy wstępną koncepcję przebiegu ścieżki pieszo-rowerowej

2016-09-23 18:58:24 (ost. akt: 2016-09-23 15:27:57)

Autor zdjęcia: Mat. prasowe UG Dywity

Ze względu na spore zainteresowanie ścieżką pieszo-rowerową, która ma połączyć Dywity z Różnowem, UG Dywity zaprezentowało wstępną koncepcję jej przebiegu.

Zobacz także: Rozpoczęto prace nad projektem ścieżki pieszo-rowerowej Rozpoczęto prace nad projektem ścieżki pieszo-rowerowej Ruszyły prace nad projektem ścieżki pieszo-rowerowej, łączącej Dywity z Różnowem. Trasa ma mieć około 4 km.
Prace nad projektem około 4 km ścieżki pieszo-rowerowej, łączącej Dywity z Różnowem, ruszyły prawie dwa tygodnie temu. W czwartek Urząd Gminy zaprezentował wstępną koncepcję przebiegu trasy.

Według planów, ścieżka rozpocznie się za Zespołem Szkół w Dywitach i będzie biegła wzdłuż drogi powiatowej niemal do skrzyżowania z drogą na Dągi i Kieźliny. - Tuż przed skrzyżowaniem na Dągi ścieżka przejdzie na lewą stronę drogi i dojdzie do starego Różnowa, gdzie przed skrzyżowaniem na Rozgity oddali się od drogi powiatowej i wejdzie nieco w wieś, by po kilkudziesięciu metrach przejść ponownie na prawą stronę drogi powiatowej - wyjaśniają urzędnicy.

W samych Dywitach, ścieżka będzie miała odnogę do ul. Jana Pawła II, co ma pomóc rowerzystom w ominięciu centrum miejscowości i włączenia się do planowanej ścieżki z Dywit do cmentarza lub trasy wokół Jez. Dywickiego.

Fot. UG Dywity


Źródło: UG Dywity

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages