Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

XI Kiermasz Rękodzieła "Mikołajkowe Klimaty"

2016-11-29 14:31:47 (ost. akt: 2016-11-29 14:33:00)

Autor zdjęcia: mat. organizatora

W sobotę, 3 grudnia 2016r., Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na Kiermasz „Mikołajkowe klimaty”.

Od 9:00 do 13:00 zapraszamy do zakupu lokalnych produktów żywnościowych oraz ozdób świątecznych na Targowisku Wiejskim w Dywitach. W Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach od 10:00 do 17:00 swoje wyroby prezentować będą rękodzielnicy. Zakupić można będzie m.in. wyroby pani Sylwii Włodarczyk ze Słup na pachnącym miodem i piernikiem kramiku, wyjątkową ceramikę podopiecznych Domu Pomocy Społecznej z Grazym (kto bywał ten wie, że tworzą awangardowe cuda), będą szyte ręcznie zabawki, wszelakiej maści anioły, biżuteria artystyczna, obrazy, cudeńka ze słomy (wykonane przez Krystynę Tarnacką) i wiele innych unikalnych przedmiotów.

Na poszukiwaczy wyjątkowych prezentów mikołajkowych i bożonarodzeniowych czekać będzie w GOK kilkunastu twórców. Co więcej?

Tradycyjnie zapraszamy przez cały czas trwania „Mikołajkowych Klimatów” do Kawiarenki Kulturalnej w holu GOK, którą poprowadzi nasza lokalna artystka kulinarna Pani Beata Obuchowicz, będą pyszne ciacha, kawka i herbatka! W godzinach 10:30-12:00 wystartuje „Warsztat ozdób choinkowych” dla dzieci i rodziców, w Pracowni Plastycznej GOK, który poprowadzą panie bibliotekarki Celina Kosin i Marta Ostrowska. Od 13:00 do 14:30 zapraszamy dzieci na „Warsztat Lakowy”, który poprowadzi aktorka Olsztyńskiego Teatru lalek Anna Banasiak (Sala plastyczna GOK). Udział w obu warsztatach jest bezpłatny!

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages