Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Gmina szykuje miejsca dla przedszkolaków

2016-12-12 19:30:16 (ost. akt: 2016-12-12 18:22:31)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Gmina Dywity zachęca do składania ofert w konkursie na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego. Wyniki poznamy na początku nowego roku.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Gmina Dywity ogłosiła otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego. Konkurs ma wyłonić placówkę, która zapewni dzieciom z gminy dostęp do wychowania przedszkolnego na warunkach takich, jak w przedszkolach publicznych prowadzonych przez Gminę Dywity.

- Zadanie obejmuje prowadzenie wychowania przedszkolnego dla dzieci w przedszkolach niepublicznych wraz z udzieleniem dotacji. O przyznanie dotacji ubiegać się mogą osoby fizyczne i osoby prawne prowadzące przedszkola niepubliczne na terenie gminy, wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Gminę Dywity - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Termin składania ofert mija 2 stycznia 2017 roku o godz. 10. Wyniki otwartego konkursu zostaną podane dzień później. Dokładne zasady, wymagania i kryteria dotyczące ofert, są dostępne na stronie internetowej UG Dywity.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages