środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Olimpiada Krzewienia Kultury

2019-09-12 21:55:05 (ost. akt: 2019-09-12 21:57:05)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

15 września 2019 r. zapraszamy do Nowych Włók na Olimpiadę Krzewienia Kultury, organizowaną przez GOK Dywity przy wsparciu Fundacji Krzewienia Kultury Fizycznej NON IRON

Olimpiada sportowo-kulturalno-integracyjna „Krzewienia Kultury” 2019r. Ma na celu integrację i aktywizację mieszkańców gminy Dywity poprzez animację społeczno-kulturalną oraz zdrową sportową konkurencję. Tę ciekawą imprezę organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach dzięki wsparciu Fundacji Krzewienia Kultury Fizycznej NON IRON.
Olimpiada odbędzie się 15.09.2019r. w godzinach 14:00- 16:00 na boisku przy świetlicy wiejskiej w Nowych Włókach. Drużyny sołeckie które zgłoszą się do udziału otrzymają spersonalizowane koszulki ze swoją nazwą. Olimpiadę rozpocznie integracyjny pochód „Parada Drużyn” z transparentami. Następnie odbędą się poszczególne konkurencje, a po rozgrywkach czeka nas integracyjny poczęstunek. Olimpiadę zakończy wręczenie nagród i dyplomów.
Zadaniem zgłoszonych drużyn będzie:
• wymyślenie nazwy drużyny
• przygotowanie we własnym zakresie transparentu z wymyślonym przez siebie hasłem który zaprezentuje drużynę podczas Olimpiady.
• Udział w konkurencjach olimpiady na wesoło.
Na Tej Olimpiadzie wygranym jest każdy kto weźmie udział, a nagrody to zestawy sportowego wyposażenia dla świetlic wiejskich. Zawodnicy drużyny z największą ilością punktów otrzymają pamiątkowe puchary.

Przykładowymi konkurencjami jest chodzenie drużynowe w nartach po trawie, przelewanie wody z wiadra do rury aby wydobyć ukryty w niej przedmiot, sztafeta na trzy nogi,
rzut balonem z farbą itd. Ale najważniejsza jest zabawa, zdrowa sportowa rywalizacja i integracja mieszkańców.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gokdywity

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages