Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Ferie zimowe w GOK Dywity

2020-01-17 15:09:43 (ost. akt: 2020-01-17 15:10:05)

Autor zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach

Spotkania z drukarką 3D, seanse filmowe, bal karnawałowy oraz Zimowisko Artystyczne, to propozycja Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach na ferie zimowe 2020 dla dzieci i młodzieży z gminy Dywity.

Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z gminy Dywity podczas ferii. Choć pogoda nie jest typowo zimowa, to animatorzy GOK zadbają o świetną zabawę i edukację najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

W pierwszym tygodniu ferii mamy dwie propozycje – seanse filmowe i spotkania z drukarką 3D. Seanse będą odbywały się dwa razy dziennie, o godzinie 11.00 oraz 18.00 w Sali Muzycznej GOK Dywity. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych. Spotkania z drukarką 3D to propozycja dla młodzieży od 12 roku życia. Codziennie w godzinach 16.00-17.00 młodzież będzie mogła zapoznać się z podstawami projektowania 3D, przygotowaniem projektu i pliku 3D, budową i rodzajem drukarek 3D oraz wydrukować na koniec pamiątkę na drukarce 3D. Na spotkania z drukarką obowiązują zapisy. Wszystkie zajęcia w pierwszym tygodniu ferii są darmowe.

Na zakończenie pierwszego tygodnia zapraszamy dzieci od 5 roku życia na bal przebierańców! Bal karnawałowy z animacjami i poczęstunkiem poprowadzą animatorzy GOK. Udział w balu jest darmowy.

Podczas drugiego tygodnia ferii zapraszamy dzieci w wieku 7-13 na półkolonie do GOK. Codziennie przez 8 godzin będziemy się bawić i uczyć. Przewidujemy zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczne, podczas których przygotujemy pokaz uczestników kończący turnus. Na pokaz zapraszamy całe rodziny w czwartek 30 stycznia 2020r. o godzinie 16.00. W trakcie trwania turnusu odwiedzimy także olsztyńską papugarnię.

Natomiast w piątek 31stycznia 2020r., na finał ferii, organizujemy wycieczkę do Torunia. Odwiedzimy Teatr Baj Pomorski i obejrzymy musical dla dzieci pt. „Bleee…”.

Zajęcia i wycieczka są odpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Całkowity koszt półkolonii i wycieczki to 118zł. Regulamin i karty zapisu na półkolonie i wycieczkę dostępne w biurze GOK oraz na stronie internetowej www.gokdywity.eu.

Zapraszamy!!!!


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: gokdywity

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages