Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Podziel się:

Podziel się:

Dywity dla WOŚP

Już 12 stycznia po raz 28, Dywity wezmą udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której dyrygentem jest Jurek Owsiak W tegorocznej zbiórce pieniądze będą przekazane dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.


Liczne grupy społeczne i wolontariusze okazują solidarność i chęć wsparcia tego wydarzenia, dlatego zaczynamy w Dywitach od godz. 15.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dywitach od prezentacji artystycznych oraz licytacji. Wystąpią m. in. dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Dywitach, uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dywitach, uczniowie Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach, dzieci z przedszkola samorządowego w Słupach, uczestnicy zajęć tanecznych i muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury w Dywitach, Kuba Zajączkowski oraz Zespół tańca orientalnego Raqs Hayal ze Studia Animacji Ruchowej Rytm Magdaleny Faszczy z Olsztyna.

Na przybyłych czeka również kawiarenka z pysznymi ciastami prowadzona przez Dywickie Koło Emerytów i Rencistów, gdzie za symboliczne złotówki do puszki zjesz coś słodkiego. Ponadto przybyli goście mogą uwiecznić ten finał na wesołym zdjęciu, gdzie DrSelfie zrobi zdjęcie w fotobudce. Wydarzenie wspiera Gmina Dywity, Ochotnicza Straż Pożarna z Brąswałdu, 34 Wielopoziomowa Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Antidotum”, Sołectwo Dywity oraz Stowarzyszenie Dywity Aktywnie.

Jeżeli chciałbyś znaleźć się w tym gronie, to zapraszamy!. Będzie się działo! Do zobaczenia - siema!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
Oceń artykuł:

(0)