Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

XVII Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej GLISSANDO 2020

Mimo obostrzeń spowodowanych pandemią mieszkańcy wykazują dużą aktywność i chęć udziału w wydarzeniach kulturalnych w Gminie Dywity. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy zrealizować XVII Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej GLISSANDO 2020.

Obecna sytuacja wymusiła stworzenie zupełnie nowych zasad organizacji i przeprowadzenie Przeglądu w Internecie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy włożyli pracę w przygotowanie i nagranie swoich wykonań piosenek, dzięki nim mogliśmy zrealizować to nasze małe święto muzyki, które już od 17 lat jest stałym punktem w kalendarzu wydarzeń kulturalnych GOK.

Wszystkie wykonania zgłoszone do Przeglądu wyświetlane były na profilu FACEBOOK GOK Dywity w terminie 11 – 15.05.2020. Pragniemy podziękować : Alinie Gawrońskiej, Wiktorii Wietrzykowskiej, Anieli Gawrońskiej, Hannie Bil, Krystianowi Przybyłowskiemu, Emilii Kołodziejczyk, Darii Giak, Annie Słowik, Dominice Kołosowskiej, Natalii Sopel za udział w tym wydarzeniu. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobne upominki, do których przygotowania dołączył się również UG Dywity.

Wszystkich wykonawców GLISSANDO 2020 można obejrzeć korzystając z linków umieszczonych na stronie www.gokdywity.eu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
Oceń artykuł:

(0)