Wtorek, 29 września 2020. Imieniny Michaliny, Michała, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Letnie Wrota, czyli podsumowanie roku artystycznego 2019/2020 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach

Wraz z końcem maja zakończył się w GOK Dywity sezon artystyczny 2019/2020. „Letnie Wrota”, podsumowujące kulturalną działalność ośrodka, to wielkie święto uczestników naszych zajęć.

Podczas wydarzenia prezentowały się zawsze wszystkie grupy twórcze – dla niektórych uczestników był to sceniczny debiut, inni są już z nami od wielu lat.

Pierwszy raz nie mogliśmy spotkać się na żywo, w naszej Sali widowiskowej, aby podziwiać występy grup tanecznych, muzycznych, oglądać prace plastyczne i malarskie dzieci oraz grupy malarek działających w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach. Ale nie zapomnieliśmy o naszych uczestnikach! Zespół GOK zorganizował wirtualne „Letnie Wrota” – nagraliśmy filmy, w których dziękujemy za wspólną podróż kulturalną i wspólne tworzenie. Tym razem to nasi instruktorzy wystąpili dla Was. Filmy można obejrzeć na naszym profilu facebookowym oraz stronie www.gokdywity.eu.

Nie byłoby zakończenia bez upominków dla wszystkich odwiedzających nasz dom kultury. W 47 grupach twórczych mamy 324 uczestników! I tyle paczek rozwieźliśmy po terenie gminy Dywity, żeby nasi mali i duzi tancerze, gitarzyści, bębniarze, rękodzielnicy, malarki i aktorzy otrzymali tradycyjne dyplomy i prezenty. W fotogalerii możecie zobaczyć jak uczestnicy prezentują otrzymane od nas bawełniane torby i podkładki pod kubek. Dziękujemy, że byliście z nami przez ten rok i mamy nadzieję, że widzimy się na zajęciach jesienią! Dzięki Wam wiemy, że „Kultura łączy ludzi”!

Katarzyna Ossowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
Oceń artykuł:

(0)