Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

SENIORZY W TEATRZE TAŃCA

Już w sierpniu rusza projekt "Seniorzy w Teatrze Tańca", którego inicjatorem i organizatorem jest Olsztyński Teatr Tańca. Gok Dywity z radością wspiera tę inicjatywę. Zapraszamy Was do przeżycia przygody z tą piękną formą sztuki i ruchu oraz odkrywania nowych źródeł tworzenia i kreatywności

W projekcie mogą wziąć udział seniorzy powyżej 60 roku życia. Ma on na celu zapoznanie uczestników z formą sztuki jaką jest teatr tańca.

Prowadzone działania polegać będą na spotkaniach artystycznych (2 x w tygodniu) z dwiema choreografkami/reżyserkami Olsztyńskiego Teatru Tańca. Proces twórczy opierać się będzie na zajęciach ruchowych z elementami tańca oraz improwizacji.

Efektem spotkań będzie przygotowanie pokazu/performansu, który zostanie zaprezentowany w Gminnym Ośrodku Kultury w Dywitach (na żywo lub online).

Celem projektu jest uruchomienie kreatywności uczestników, rozbudzenie ich potencjału artystycznego oraz przełamanie barier i stereotypów, poprzez wspólną pracę twórczą, w jednorodnej grupie rówieśników.

Będziemy wspólnie odkrywać nieodkryte talenty, otwierać się na nową formę sztuki, improwizować i tworzyć.

Szczegóły dotyczące projektu oraz rekrutacji:
https://ott.olsztyn.pl/seniorzy-w-teatrze-taca
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
Oceń artykuł:

(0)