Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

Desant SZUMu 2020 - wakacje z GOK Dywity

Zapraszamy na letnie warsztaty artystyczne w Gminie Dywity dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy na letnie dziecięce warsztaty artystyczne w Gminie Dywity.
Ruszamy już od poniedziałku 6 lipca 2020! Zajęcia będą odbywały się łącznie w 16 miejscowościach w lipcu i sierpniu.

Tematy naszych warsztatów:

„Puls, rytm, rap” – warsztaty muzyczne oparte na rytmie. Poprzez wspólną zabawę rozwijanie swojego wewnętrznego poczucia rytmu. Poszukiwanie indywidualnego pulsu. Warsztaty nie tylko z grania na bębnach, ale przede wszystkim ze słuchania siebie nawzajem, synchronizacji, współistnienia w muzyce (bębny afrykańskie, body percussion, bum bum rurki, rymowanki – rapowanki).
„Cuda na kiju” – warsztaty plastyczne z tworzenia ruchomych zabawek z tektury napędzanych siłą wiatru. Ważna jest dla nas przede wszystkim: zabawa, wzmacnianie wiary w swoje siły przez podejmowanie wyzwań i ćwiczenie samodzielności, rozwijanie wyobraźni twórczej, zanurzenie w przyrodzie – wykorzystanie do zabawy wiatru i słońca. Stworzymy wspólnie pojazdy, zegar słoneczny lub smoka ziejącego ogniem.
„Na podwórku od 100 lat” – nieśmiertelne gry i zabawy podwórkowe wybrane w taki sposób aby nie była potrzebna interakcja z innymi uczestnikami. Ruch na świeżym powietrzu to wzmacnianie motoryki, zręczności i koordynacji a przede wszystkim dobra zabawa. W między czasie, dla odsapnięcia będą zajęcia rękodzielniczo-florystyczne z tworzenia mini form florystycznych w stylu japońskiej ikebany oraz origami, na których każdy pozna tajniki składania papieru w przeróżne kształty bez użycia kleju i nożyczek.

Wszystkie szczegóły: karty zgłoszeń, regulamin i procedury bezpieczeństwa
znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.gokdywity.eu/wakacyjne-warsztaty-artystyczne-go…/

Zapraszamy do zapisów!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach
Oceń artykuł:

(0)